04136, Україна, м. Київ, вул. Івана Виговського (у минулому Маршала Гречка), 13
+38 (044) 498 26 15, +38 (044) 498 26 16 kievctp@gmail.com

Перевірка робіт

Compensation

 

 

 

 

 

 

 

На жаль, верстальники та дизайнери не завжди готують бездоганні макети з точки зору якості підготовки до друку, а фахівцям препресс не завжди вдається відловити всі технічні помилки у верстці. Дуже часто доцільно показати готовий спуск технологу на предмет правильності складання спуску, наявності всіх необхідних міток і шкал. Більш того, не всі елементи верстки однаково обробляються різними растровими процесорами, і навіть правильно згенеровані і пройшовши всі стадії перевірки файли в деяких рідкісних випадках дають непередбачені результати при раструванні і наступному експонуванні CTP форм.

Таким чином, стовідсоткову гарантію якості дає тільки перевірка вихідного растрового зображення, згенерованого тим растровим процесором, з якого здійснюється експонування.

Ми пропонуємо 2 варіанти перевірки робіт перед експонуванням для перевірки менеджером компанії, технологом, коректором або замовником:

Кольорова роздруківка для перевірки перед експонуванням (друкована спускова проба).

Кольорова роздруківка здійснюється безпосередньо з файлу, що надходить на пристрій експонування, у натуральну величину (1: 1), з роздільною здатністю 360 dpi. Це дозволяє отримати відбиток, який в точності відповідає експонованим формам, для перевірки менеджером компанії, коректором або замовником.

Замовивши роздруківку, Ви можете відстежити на ній наявність всіх елементів верстки, міток і шкал, оверпрінт, перевірити правильність спуску смуг. З роздруківки можна зібрати макет і підписати його у кінцевого замовника. Наявність спускової роздруківки полегшує роботу як друкованого так і послядрукованого цехів. Вартість роздруківки незначна, і непорівнянна з вартістю бракованих форм і тим більше бракованого тиражу. Слід зазначити, що багато друкарень вже оцінили необхідність цієї процедури, і не приймають в роботу замовлення без підписаної спусковий роздруківки.

Jpeg-файл для перевірки перед виведенням (екранна спускова проба)

Ви отримуєте (як правило, у Вашу папку на ФТП) CMYK Jpeg файл, згенерований растровим процесором, у натуральну величину, з роздільною здатністю 200 dpi (розподільна здатність може бути вище або нижче за окремою домовленістю). Перевіряти файл не так зручно, як роздруківку, проте він безкоштовний, плюс економиться час на перевезення паперових роздруківок.

Майте на увазі що ні друкована, ні екранна спускова проба не може служити для візуальної оцінки кольору тиражу. Для перевірки кольору замовляйте кольоропробу.