04136, Україна, м. Київ, вул. Івана Виговського (у минулому Маршала Гречка), 13
+38 (044) 498 26 15, +38 (044) 498 26 16 kievctp@gmail.com

Кольоропроба

koloroproba 240x90

 

 

 

Цифрова кольоропроба Epson / Efi.

Кольоропроба це відбиток, який імітує колір друку будь якої поліграфічної продукції. Кольоропроба виводиться на сучасному принтері Epson Stylus Pro 4880 з використанням калібрувань, що забезпечують відповідність відбитка стандарту для цифрових проб ISO 12647-7:2013.

Технологія.

PS або PDF-файл обробляється за допомогою нового растрового процессору EFI Colorproof (APPE 2.5) і друкується з високою роздільною здатністю на папері EFI Certified Paper з використанням профілю принтера та профілю друкованого процесу, що забезпечують максимальну відповідність кольоропроби умовам друку. Можливе використання профілів інших друкованих процесів, як стандартних ISO, – наприклад для рольової друку, так і будь-яких нестандартних профілів замовника.

 

 

 

 

Паспорт якості.

Кожна кольоропроба – сертифікована та має обовязковий «ОК»-стікер. Це паспорт якості з зазначенням результатів проміру шкали Ugra/FOGRA Media Wedge, що підтверджує, що контрольна шкала була проміряна і колірні відхилення знаходяться в допуску стандарту цифрової сертифікованої кольоропроби ISO 12647-7:2013.

Stiker 1000x693

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технічні вимоги до файлів.

Файли для виготовлення цифрової кольоропроби в загальному випадку повинні відповідати технічним вимогам до файлів для виведення CTP форм.

Як “потрапити” в кольоропробу.

По-перше, друкарський процес друкарні повинен бути стабільним, наприклад відповідати профілю друкованого процесу ISO Coated v2 (FOGRA39), – це листовий офсетний друк на паперах 1 або 2 типу, тобто глянцевий або матовий крейдований папір щільністю 115 г / м2, з використанням позитивних пластин, з регулярним раструванням 150 lpi (60 l / cm), з розтискуванням відповідно до ISO 12647-2: 2004.

По друге, кольоропроба повинна імітувати вищевказаний друкарський процес з похибкою ΔЕ менше 3,0 та бути сертифікованою.

Основні моменти, які можливо виміряти і, при необхідності, відкоригувати:

  • відповідність паперу стандарту (колір паперу в Lab)
  • відповідність фарб стандарту (кольори чистих плашок в Lab на відбитку)
  • розтискування на відповідність стандарту (площа растрових елементів на відбитку)

Для проведення цих вимірювань Ви завжди можете звернутися в нашу компанію.

 

ВИВІД СtP ФОРМ У КИЄВІ   https://kievctp.com/