04136, Україна, м. Київ, вул. Івана Виговського (у минулому Маршала Гречка), 13
+38 (044) 498 26 15, +38 (044) 498 26 16 kievctp@gmail.com

CTP форми

Saphira-240x90

 

 

 

CtP-форми виготовляються методом прямого експонування зображення на друковану форму. При цьому з технологічного ланцюжка виключаються монтажні і копіювальні процеси, що підвищує якість друку (чітка растрова точка, відмінно відтворюються 1-2 процентні растри).

Ми пропонуємо Вам найвищу якість: вивід CtP-форм в нашій компанії. Ви отримуєте якісні форми для друку, виведені на новому обладнанні. Власний відділ препресу з кваліфікованим персоналом обробить макет будь якої складності.

Ми використовуємо термальний апарат CtP Avalon LF Thermal. Апарат дозволяє виводити друковані форми розміром від 380 mm x 310 mm до 1130 x 820 мм (для друкарських машин форматом від А3 до В1). Розподільна здатність 2400 dpi. Доступні системи раструвания: AM – Agfa Balanced Screen, гібридний растр – Sublima, FM – CristalRaster.

Ми пропонуємо експонування на пластинах Saphira, що дозволяють отримувати високу якість при розумній ціні.

Вартість 1 квадратного метру експонованної пластини становить – 12,30 USD. Оплата у гривнях по курсу продажу міжбанку на день виставлення рахунку. Ціна включає ПДВ.

Додаткові безкоштовні сервіси

  • Автоматична генерація екранної спусковий проби перед виведенням для перевірки результату обробки файлів растрових процесором.
  • Автоматична генерація CIP 3 файл для друкарської машини (якщо Ваша друкарська машина підтримує CIP3).
  • Автоматична компенсація нестандартного розтискування на Вашій друкарській машині для потрапляння відбитка в стандарти ISO.
  • Автоматична пробивка панчів (якщо Ваша друкарська машина підтримує панчі стандарту Bacher 425 мм або Bacher 780).
  • Доставка готових форм по Києву.

Повні технічні вимоги до файлів для виведення пластин CTP детально викладені в розділі Технічні вимоги.

ВИВІД СtP ФОРМ У КИЄВІ   https://kievctp.com/